Hakkımızda

19 yılı aşkın mesleki tecrübe ile sektöründe Türkiye'nin köklü ve güvenilir kurum ve kurumlarını portföyünde bulunduran Betaş Yangın sektörünün lider ve profesyonel firmalar arasında faaliyet göstermekteir. Gelişen teknoloji ve tecrübeyi başarı ile bütünleştirmiş, Yangın  algılama Yangın söndürme sistemleri ve yangından korunum ekipmanları konusunda, Mühendislik (Spring sistemleri) Projelendirme Malzeme Temini, Danışmanlık,Eğitim ve devretye alma hizmetleri vermektedir.

1988 yılında Betaş yangın Söndürme Sistemleri Eğitim ve Danışmanlık Adı altında kurulmuş olan uluslararası yangın ve güvenlik standartlarında (UL,FM,ULC,VDS,LPC) uygun ürünleri kullanmaktadır.

Betaş Yangın gerek malzeme temini,gerekse proje ve müşavirlik hizmetlerinde yangın konusunda dünyanın en ciddi kuralları olarak bilinen  Amerikan NFPA (National Fire Protection Association) normalarına uygun Projeler Hazırlayarak motaj ve uygulamasını yapmaktadır.

Betaş Yangın ayrıca ARGE çalışmları yaparak yeni projelerle Yangın ve Yangın Sistemleri sektörüne yön verici bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. 

Betaş Yangn; Mesleklerinde tecrübeli olan 10(On) kişilik kadrosunun 2 kişisi mühendis 3(üç) kişisi idari personel,diğerleride mesleklerinde uzman olan teknik saha personelidir.

Yangın Sektöründeki Betaş yangın gelişmeleri yakından takip eden her konuda olduğu gibi çağın teknoloji ve imkanları ile kendini devamlı yenilemeyi amaç edinmiştir.

Betaş yangın da "Müşteri Odaklılık" , "Müşteri Tatmini" ve "Müşteri Memnuniyeti" kavramları devamlı ön planda tutulmaktadır. "Müşteri Odaklılığı" Müşteri beklentilerini herşeyin üzerinde tutan ve müşteri tarafından tanımlanan kitleyi, tüm faaliyetlerin yürütülmesi sırasında ürün ve hizmet bünyesinde oluşturan bir yöntem biçimi şeklinde tanımlamakta ve uygulamaktadır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ
- Emek ve başarıya saygılıyız;sağlanan başarının sahiplerine mal edilmesine dikkat ederiz.
- Başarının ancak takım çalışmasıyla elde edileceğine inanırız.
- Dürüst eleştiri yaparız, hataları kabul ederiz ve eleştiriye açığız.
- Bir problemin en iyi çözümünün o problemi yaşayanlarca bulunabileceğine inanırız.
- Ben değil bilinciyle çalışırız. Başarı hempimizindir.

ŞİRKETİMİZDE
- Kararlar verilere bağlı olarak alınır.
- Her iş önemlidir ihmal edilmez.
- İnsanlar sorgulanmaz süreçler sorgulanır.
- Düşünceler özgürce tartışılır.
- İnsana saygı esastır.
- Zaman değerine inanılır.

İLKELERİMİZ
- Dürüstlük, açıklık ve güven
- Sevgi ve hoşgörü
- önerilere açık olma
- Bilgi paylaşımı
- Çözüm Üretme 
- Veriler ve süreçlerle yönetim
- Öğrenme ve öğretme
- Katılımcılık
- İletişime açık olma
- Sürekli iyileştirme ve yenilikçi

MİSYON

Yangın çıkmasını önleyen veya çıkan yangınları anında algılayan ve söndürebilen sistmelerin yapısnı ve yaratacağı faydaları müşterilerimize anlatarak bilgilendirmek ve bu faydaları yaratacak projelerin hayata geçirilmesi için müşterilerimize her türlü teknik hizmeti sunmak,şirket ilkeri ve temel değerleri doğrultusunda hizmet vermektir.

VİZYON

Yangın sistemleri konusunda; kalite, hız ve güven kavramları ile birlikte müşteri memnuniyetini daima üst seviyede tutmak, faliyet alanında lider olmak ve sektöre yön vermektir.